1. | Петровська Інна Віталіївна | Директор закладу | Спеціаліст вищої категорії «Учитель -методист» |
2. | Безус Світлана Олексіївна | заступник директора вчитель початкових класів | Спеціаліст вищої категорії «Старший вчитель» |
3. | Суприкіна Алла Анатоліївна | заступник директора вчитель математики та інформатики | Спеціаліст вищої категорії |
4. | Хамець Людмила Михайлівна | заступник директора вчитель мистецтва | Спеціаліст вищої категорії «Старший вчитель» |
5. | Алєйнік Вікторія Володимирівна | заступник директора вчитель початкових класів | Спеціаліст другої категорії |
6. | Лущ Ольга Іванівна | Вчитель української мови та літератури | Спеціаліст вищої категорії «Учитель -методист» Відмінник освіти |
7. | Ігнатенко Ольга Леонідівна | Вчитель математики | Спеціаліст вищої категорії «Учитель -методист» Відмінник освіти |
8. | Павлишена Наталія Леонтіївна | Вчитель початкових класів | Спеціаліст вищої категорії «Учитель -методист» |
9. | Рибачук Тамара Зіновіївна | Вчитель зарубіжної літератури | Спеціаліст вищої категорії «Учитель -методист» |
10. | Шевченко Катерина Корніївна | Вчитель історії | Спеціаліст вищої категорії «Учитель -методист» |
11. | Віннік Алла Миколаївна | Вчитель української мови та літератури | Спеціаліст вищої категорії «Старший вчитель» |
12. | Заворотня Зінаїда Володимирівна | Вчитель початкових класів | Спеціаліст вищої категорії «Старший вчитель» |
13. | Іванова Наталія Єгорівна | Вчитель початкових класів | Спеціаліст вищої категорії «Старший вчитель» |
14. | Канюка Катерина Корніївна | Вчитель початкових класів | Спеціаліст вищої категорії «Старший вчитель» |
15. | Савчук Олена Павлівна | Вчитель англійської мови | Спеціаліст вищої категорії «Старший вчитель» |
16. | Шевчук Вікторія Анатоліївна | Вчитель біології | Спеціаліст вищої категорії «Старший вчитель» |
17. | Деща Ольга Петрівна | Вчитель математики | Спеціаліст вищої категорії |
18. | Костюченко Наталка Василівна | Вчитель історії | Спеціаліст вищої категорії |
19. | Котенко Ірина Миколаївна | Вчитель початкових класів | Спеціаліст вищої категорії |
20. | Наконечна Людмила Михайлівна | Вчитель початкових класів | Спеціаліст вищої категорії |
21. | Одінцова Оксана Олександрівна | Вчитель фізики та математики | Спеціаліст вищої категорії |
22. | Чернюшок Любов Іванівна | Вчитель української мови та літератури | Спеціаліст вищої категорії |
23. | Шевченко Олеся Сергіївна | Вчитель початкових класів | Спеціаліст вищої категорії |
24. | Ілгунова Анна Сергіївна | Вчитель-логопед | Спеціаліст першої категорії |
25. | Гаркуша Наталія Сергіївна | Вчитель географії | Спеціаліст першої категорії |
26. | Лащевська Марина Ігорівна | Вчитель початкових класів | Спеціаліст першої категорії |
27. | Удовиченко Марина Євгеніївна | Вчитель фізичної культури | Спеціаліст першої категорії |
28. | Підгайна Леся Михайлівна | Вчитель української мови та літератури | Спеціаліст першої категорії |
29. | Шавуль Олена Михайлівна | Вчитель початкових класів | Спеціаліст першої категорії |
30. | Борисенко Наталія Миколаївна | Вчитель трудового навчання | Спеціаліст другої категорії |
31. | Гуріненко Тетяна Сергіївна | Вчитель англійської мови | Спеціаліст другої категорії |
32. | Кравченко Любов Володимирівна | Вчитель інформатики | Спеціаліст другої категорії |
33. | Куршина Наталія Петрівна | Асистент вчителя Вчитель англійської мови | Спеціаліст другої категорії |
34. | Марчишак Юлія Вікторівна | Вчитель української мови та літератури | Спеціаліст другої категорії |
35. | Стрельникова Тамара Сергіївна | Вчитель фізики та інформатики | Спеціаліст другої категорії |
36. | Федоренко Катерина Петрівна | Вчитель математики | Спеціаліст другої категорії |
37. | Отрощенко Ольга Іванівна | Вчитель початкових класів | Спеціаліст другої категорії |
38. | Слободяник Інна Станіславівна | Соціальний педагог | Спеціаліст другої категорії |
39. | Ботвина Ольга Олегівна | Вчитель англійської мови | Спеціаліст |
40. | Водолажна Катерина Євгеніївна | Психолог | Спеціаліст |
41. | Гетьман Ірина Віталіївна | Вчитель початкових класів | Спеціаліст |
42. | Дацюк Альона Олександрівна | Вчитель мистецтва | Спеціаліст |
43. | Ковтун Таїсія Валентинівна | Вчитель початкових класів | Спеціаліст |
44. | Діденко Юлія Петрівна | Вчитель початкових класів | Спеціаліст |
45. | Коваленко Анна Володимирівна | Вчитель фізичної культури | Спеціаліст |
46. | Молочко Наталія Степанівна | Вчитель трудового навчання | Спеціаліст |
47. | Нікітчук Людмила Володимирівна | Вчитель початкових класів | Спеціаліст |
48. | Паращак Олеся Юріївна | Вчитель англійської мови | Спеціаліст |
49. | Федюк Наталія В’ячеславівна | Вчитель англійської мови | Спеціаліст |
50. | Хоменко Світлана Юріївна | Вчитель початкових класів | Спеціаліст |
51. | Бруснік Вікторія Миколаївна | Вчитель англійської мови | Спеціаліст |
52. | Шевчук Валентина Сергіївна | Вчитель зарубіжної літератури | Спеціаліст |
53. | Шумбар Богдана Вікторівна | Вчитель біології | Спеціаліст |
54. | Гриб Марина Павлівна | Вчитель англійської мови | Молодший спеціаліст |
55. | Чорний Максим Олександрович | Вчитель фізичної культури | Молодший спеціаліст |
56. | Кобець Катерина Володимирівна | Вчитель англійської мови | Спеціаліст |
57. | Єрмак Ольга Анатоліївна | Вчитель англійської мови | Спеціаліст |
58. | Бишук Галина Вікторівна | Вчитель математики і фізики | Спеціаліст |
59. | Костюк Світлана Вікторівна | Вчитель хімії | Спеціаліст ІІ категорії |
60. | Матвійчук Карина Василівна | Вчитель української мови та літератури | Спеціаліст |
саша
2014-02-10 17:09:07Українська мова найкраща......
саша
2014-02-10 17:08:27Українська мова найкраща...